Στο πλαίσιο της τακτικής συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου Κοζάνης, η οποία έλαβε χώρα το απόγευμα της Δευτέρας 29 Ιανουαρίου 2024 στην Αίθουσα Κοβεντάρειο, ορίστηκε ως τακτικός πολιτικός εκπρόσωπος στο Εθνικό Διαδημοτικό Δίκτυο Υγιών Πόλεων – Προαγωγής Υγείας, μέλος του οποίου είναι ο Δήμος Κοζάνης, ο Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Μέριμνας & Παιδείας Βασίλης Παπαποστόλου και αναπληρωματικός εκπρόσωπος ο Αντιδήμαρχος Οικονομικών & Διοικητικών Υπηρεσιών Κώστας Κουρού.
![](https://dytikimakedonia24.gr/wp-content/uploads/2024/02/1704718915313-1-960x702.jpg)
previous post